English Türkçe
Booking.com

Cave Hotel Saksagan

Cave Hotel Saksagan

Saksağan Cave hotel restore edilmiş eksi bir evdir ve tarihi, doğayı, kültürü bir arada sunan odalarıyla Göreme'deki eviniz olmak için hazırdır. Saksağan Otel, süper bir Göreme manzarasına sahiptir. Odaları peri bacalarının ve oyulmuş kayaların içerisinde yer alır. Bütün odaları temiz, ferah ve Osmanlı tarzında dekore edilmiştir ve tüm odalarda özel duş ve tuvalet vardır. Kahvaltıyı büyüleyici manzarası olan terasta yâda kuş seslerinin eşlik ettiği bahçede alabilirsiniz. İstek üzerine özel akşam partileri düzenlenebilir.

Peri Bacası Odası

Saksağan hotel peri bacası odaları gerçek peri bacaları içerisinde yer almaktadır. Bu odalar yüzlerce yıl önce kayaların içerisine oyulmuştur ve otele dönüşüm sırasında restore edilmiştir. Yıl boyunca bu odaların oda sıcaklığı 18° derece civarındadır. Yani bu odalar yazın soğuk ve kışın sıcaktır. Bu yüzden bu odaları Doğal klimalı odalar diye adlandırıyoruz.
Diğer bütün odalarımız olduğu gibi, Peri bacası odalarımızda da 24 saat sıcak su, Dijital uydu TV, çay ve kahve ikramları, su ısıtıcısı, terlik, saç kurutma makinası, sabun, Duş jeli, şampuan, havlu, merkezi ısıtma ve özel banyo ve Wi-fi bulunmaktadır.
Bu odalarda ayrıca şömine ve çalışma masası bulunmaktadır.
Peri bacası odalarının manzarası da aynı zamanda etkileyicidir. Otelin bahçesinin yanı sıra odanızın penceresinden veya balkonundan muhteşem Göreme vadisini görebilirisiniz.
Kahvaltı ve içeceklerde aynı zamanda bu eşsiz manzaralı bankonda veya terasta servis edilmektedir. Peri bacası odalarının fiyatları şu şekildedir;
1. 90 TL ( Tek kişi, Kahvaltı ve kdv dâhil)
2. 120 TL ( 2 kişi, Kahvaltı ve kdv dâhil)


Standart Odalar

Standart odalar Standart odalar hotelin ikinci katında yer almaktadırlar ve Göreme Köyünün muhteşem manzarasına sahiptirler.
Tek, iki ve üç kişilik odalar mevcuttur ve tüm odalar yerel halı, kilim ve el sanatları ile geleneksel olarak dekore edilmiştir. Standart odalarda 24 saat sıcak su, merkezi ısıtma, özel duş ve banyo vardır, bazılarında ise dijital uydu TV, çay ve kahve setleri, su ısıtıcısı, terlik, saç kurutma makinesi, sabun, duş Jeli, şampuan, havlu ve WI-FI mevcuttur. Standart oda fiyatları şu şekildedir;
1. 70 TL (tek kişi, kahvaltı ve kdv dâhil)
2. 100 TL (2kişi, kahvaltı ve kdv dâhil)


Aile Mağara Odaları

Aile mağara odaları bahçe seviyesinde yer almaktadır ve odaya gitmek için merdivene gerek yoktur. Bu odalar yeraltı mağarasına oyulmuş olan geniş odalardır. Her odanın önündeki kemerin altında kendi yaşam alanı bulunmaktadır. Aile mağara odasının yıl boyunca oda sıcaklığı sabit olarak 18° derece civarındadır. Yani bu odalar yazın soğuk ve kışın sıcaktır. Bu yüzden bu odaları Doğal klimalı odalar diye adlandırıyoruz. Diğer odalarımızda olduğu gibi; Aile mağara odamızda da 24 saat sıcak su, çay ve kahve setleri, su ısıtıcısı, terlik, saç kurutma makinesi, sabun, duş Jeli, şampuan, havlu ve WI-FI mevcuttur.
Aile mağara odası fiyatları;
1. 130 TL (3 kişi, kahvaltı ve kdv dâhil)
2. 150 TL (4 kişi, kahvaltı ve kdv dâhil)
3. 170 TL (5 kişi, kahvaltı ve kdv dâhil)


Rezervasyon ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz..

Telefon : +90 (0) 384 271 21 65
Faks : +90 (0) 384 271 23 83
E-Posta : info@cavehotelsaksagan.net
Web : www.cavehotelsaksagan.net
Adres : Okul Sokak No:1 - 50180 Goreme / Cappadocia / TURKEY