Kapadokya Balon Turu !


Kapadokya Balon Turları

Her yıl ister yerli ister yabancı binlerce insan tatil Kapadokya’yı ziyaret etmekteler. Kapadokya , dünyanın en gözde sıcak hava balonu rotalarından biridir. Balon turları için ihtişamlı ve heyecan verici bir görsel ziyafet sunuyor. Peri bacalarının üzerinde ağır ağır süzüldüğünüzü bir düşünün… Sonra vadiler arasında müthiş manzaralarla fotoğraflar çektiğinizi ve sevdiklerinizle birlikte bu unutulmaz görüntülerin tadını çıkardığınızı… Gerçekten yaşanılması gereken bir tecrübe! İşte tam da bu nokta da “balon turu” gelir akıllara…
Sıradanlıktan hoşlanmayan, herkes gibi olmak istemeyen, dolayısıyla da tatilini Kapadokya’da geçirmek isteyenler; olağan üstü bir Kapadokya balon turu macerası yaşamak için turlara katılmak üzere henüz bir araştırma yapmadıysanız eğer, bu yazımız tam da size göre…

Balon Turuna Dair Tüm Beklentilerinizi Karşılıyoruz !

Biz Kapadokya Balon Turu ekibi olarak sizler için standart, delexu ve özel olmak üzere üç ayrı tur programını hizmetinize sunuyoruz. 60 dakikalık standart balon turlarımız ve 1.5 saatlik delexu balon turlarımız ile tüm Kapadokya’yı ayaklarınızın altına alarak kendinizi adeta Kapadokya’nın sahibi gibi hissedebilirsiniz. Ayrıca, maksimum 4 kişiden oluşan 1 saatlik özel turlarımız ile de sıra dışı ve ayrıcalıklı bir balon turu sayesinde sevdiklerinizle birlikte çok özel dakikalar geçireceğinizi garanti ediyoruz.


Güne Nasıl Başlıyoruz ?

Sabah 04:30 ile 5:30 arasın ’da konakladığınız otelden sizi alarak turların düzenleneceği alana geliyoruz. Tur başlamadan enfes bir sabah kahvaltısı yaptıktan sonra Kapadokya balon turlarına başlıyoruz ve sonrasında da ekibimiz tarafından konakladığınız otelle transferinizi gerçekleştiriyoruz.


Balon Turları Nasıl Yapılıyor ?

Balonlar, içi sıcak hava ile dolu hava araçlarındandır. Aşırı sıcak ve rüzgarlı ortamlarda bu tarz uçuşlar yapılamayacağından genelde sabah saatleri uygun görülmüştür. Ayrıca her balon içinde bir pilot bulunarak balon yönlendirilmektedir. Bizde “Kapadokya balon turu” ailesi olarak sizlere hiçbir yerde tadamayacağınız böylesi bir uçma zevki yaşatmak istiyoruz.

Kapadokya’da Tatil Yapmak Ayrıcalıktır !

Kapadokya’nın eşsiz güzelliği, mucizevi peri bacalarının oluşturduğu o muhteşem manzaralar, gökyüzüne her baktığınızda adeta yüzlerce kişinin ellerindeki balonları gökyüzüne doğru fırlatmışçasına bir görüntü oluşturduğu o rengârenk balonlar, bölgede ki turistik mekanlar ile daha pek çok güzelliği bir arada bulabileceğiniz Kapadokya’da tatil yapmak gerçekten de bir ayrıcalıktır.

Kendinizi Peri Masallarındaymış Gibi Hissedeceksiniz !

Her yıl sayısız turistin akın ettiği bu antik kentte yapacağınız balon turu ile gökyüzünde süzülürken balonlarımız peri bacaları, vadiler ve kaya oluşumları üzerinde süzülürken, sizde olağanüstü panoramik manzaraya eşlik edeceksiniz, fotoğraflarını çekebilir böylece bu muhteşem anları ölümsüzleştirerek her daim hatırlayacağınız bir anı oluşturabilirsiniz. Hatta bir masal diyarında gezindiğinizi bile düşünerek kendinizi çok özel hissedebilirsiniz.

Değerli müşteriler, yazımız başında da belirttiğimiz gibi herhangi bir tatil programı yapmadıysanız sayfamızdaki erken rezervasyon fırsatlarını kullanarak %40 fiyat indirimlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca, Kapadokya balon turları hakkında daha geniş bilgi almak ya da rezervasyon yaptırmak için sayfamızdaki iletişim bölümünü kullanarak 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.
Sizi ısrarla Kapadokya Balon Turlarına davet ediyoruz. Gökyüzünde uçarak kendinizi kuşlar gibi özgür hissedeceksiniz ve bizi seçtiğiniz için de hiçbir şekilde pişmanlık duymayacaksınız.

Heyecan ve keyif verici balon turu için hemen iletişime geçebilirsiniz.