Delüks Balon Turu


Delüks Balon Turu

Kapadokya balon turu ile muhteşem bir deneyim, 1,5 saatlik bir rüya yaşamaya hazır mısın? Unutulmayacak size özel anlar için Delüks Balon Turu tam size göre. Bu balon turunun standart balon turundan en büyük farkı 1.5 - 2 saat sürmesidir. Böylece muhteşem bir uçuş deneyimi yaşayacağınızın garantisi verilmektedir.

Sizlere özel olarak tahsis edilmiş araçlarımız ile konakladığınız yerden sizleri alıyoruz ve pilotlarımız tarafından önceden belirlenmiş güzergahlara doğru sizi götürüyoruz. Kahve ve kek ikramlarımızın ardından sizleri gün doğumuna yakın bir zaman dilimi içerisinde balonlarımıza hareket etmek için alıyoruz.

Peri bacaları ve mağaralar arasında geçiş yapacağınız Delüks Balon Turu muhteşem fotoğraf ve videolar çekebilmenize olanak sağlayacaktır. Her türlü güvenlik önlemlerinin alındığı bu balonlar 20 kişilik bir kapasiteye sahiptir.

Oldukça uygun bir fiyattan 400 TL karşılığında muhteşem bir haz yaşarsınız. Uçuş sonrasında yine her balon turunda olduğu gibi şampanya partileri düzenlenir ve bu anlarınızı ölümsüzleştirmek için sizlere özel olarak hazırlanmış bir uçuş sertifikası verilir.

Bu uçuşlar standart uçuşlara nazaran size ve grubunuza özel olarak düzenlenen bir uçuş turudur.Önceden gerekli bilgilendirmeleri bizlere aktarmanız halinde size özel grubunuz ile uçuş yapabilme imkanına kavuşmuş olursunuz..

Tüm misafirlerimiz uçuş sigortası ile güvence altına alınmaktadır.Benzersiz ve muhteşem deneyimler için balonturu.com adresine sizleri de bekleriz…

Heyecan ve keyif verici balon turu için hemen iletişime geçebilirsiniz.