Özel Balon Turu


Özel Balon Turu

Özel Günlerinizi ölümsüzleştirmeye, sevdiklerinizin kendilerini özel hissetmelerini sağlamaya ne dersiniz? Adından anlaşılacağı gibi sizlerin istekleri doğrultusunda her amaca uygun olarak özel ve titizlikle hazırlanan Özel Balon Turu yılların verdiği deneyim ve tecrübeler ile beklentileriniz üzerinde hazırlanacak bir şekilde organize edilmektedir…

Evlilik teklifi, yıl dönümü, nikah, doğum günü ve bunlara benzer özel günleriniz için birbirinden müthiş sürprizleri sevdikleriniz için hazırlayabileceksiniz. Peri bacaları ve dünyada eşi benzeri olmayan vadilerin üzerinde sevdiklerinize asla unutamayacakları dakikalar yaşatabileceğiniz Özel Balon Turları sizin için özel olan insanlara gerçekleştirebileceğiniz en özel hediyeler arasında yer almaktadır.

Sizlerin isteği doğrultusunda hazırlanan bu tür organizasyonlar da balonları sizlerin zevk ve isteklerine göre de süslemekteyiz. Uçuş sonunda sepetin önünde benzersiz ikramlarımız ve çok özel bir şampanya kutlaması gerçekleştirilir.

Ardından hayallerinizi süsleyen bu kutlamanın sonunda size özel olarak hazırlanmış uçuş sertifikalar sizlere takdim edilir ve özel balon turu çok güzel bir şekilde noktalanır…

Sevdiğiniz insana sevginizi derinlere kadar hissettirebileceğiniz Özel Balon Turu sadece ve sadece 2500 TL’dir. Nakit ödemelerinde 100 TL indirim kolaylığı sağlanmaktadır.

Uçuş öncesinde ve sonrasında ücretsiz transfer, benzersiz ikramlar ve sigorta fiyatlarımıza dahildir.


Heyecan ve keyif verici balon turu için hemen iletişime geçebilirsiniz.