Standart Balon Turu


Kapadokya Standart Balon Turları

Benzersiz bir deneyim yaşamaya hazır mısın? Bulutların üzerinde sabahı karşılamaya ne dersin? Tüm bu sorulara yanıtın evet ise Kapadokya’daki Standart Balon Turu tam da sana göre…

Müşterilerimizin her türlü ihtiyacı düşünülerek hazırlanan Standart Balon Turu yıllar geçse dahi unutamayacağınız anlar biriktirmenizi sağlayacaktır. Bu balon turu ile siz değerli misafirlerimiz konakladığınız otellerden deneyimli ve tecrübeli şoför ve personellerimiz aracılığıyla konforlu araçlarımız vasıtası ile alınır ve uçuş alanına doğru transferleriniz gerçekleştirilir.


Daha sonra sizlere özel olarak hazırlanan kahvaltı ikramlarımız ile sizlere sunacağımız ilk hizmetler yapılır. Bu sırada ise profesyonel uçuş ekibimiz kalkış hazırlıklarını yapar ve pilotlarımızda aynı zamanda hava şartlarının uçuş yapmaya elverişli olup olmadığını kontrol eder.


Uçuşa uygun hava şartlarının olduğuna kanaat getirilmesi haline bu balon turu yaklaşık olarak 45-60 dakika bir sürede gerçekleştirilir.10 ile 1000 metre yüksekliğe kadar çıkan bu balonlar 12-20 kişilik bir kapasiteye sahiptir. Muhteşem vadilerin üzerinde ve ilginç kaya oluşumları arasında eşsiz manzaralarınızı fotoğraf makineleriniz yardımı ile ölümsüzleştirebileceksiniz...

Bu balon turlarının sonunda özel bir gelenek haline gelmiş alkolsüz şampanya kutlamaları yapılır. Aynı zamanda uçuş sonunda misafirlerimize hatıra olarak bir uçuş sertifikası verilmektedir. Daha sonra sizleri tekrar konakladığınız otellere transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Deneyimli ve uzman ekiplerimiz tarafından her türlü güvenlik önleminin alındığı bu balon turlarının kişi başı ücretlendirmeleri 300 TL olmakla birlikte bu ücretin nakit ödenmesi halinde 30 Liralık bir indirim yapılmakta birlikte kişi başı 270 TL 'dir.

Değerli müşteriler, yazımız başında da belirttiğimiz gibi herhangi bir tatil programı yapmadıysanız sayfamızdaki erken rezervasyon fırsatlarını kullanarak en iyi fiyat garantisi ile faydalanabilirsiniz. Ayrıca, Kapadokya balon turları hakkında daha geniş bilgi almak ya da rezervasyon yaptırmak için sayfamızdaki iletişim bölümünü kullanarak 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.
Sizi ısrarla Kapadokya Balon Turlarına davet ediyoruz. Gökyüzünde uçarak kendinizi kuşlar gibi özgür hissedeceksiniz ve bizi seçtiğiniz için de hiçbir şekilde pişmanlık duymayacaksınız.
6-12 yaş arasındaki misafirlerimiz ize %50 indirim fırsatımızdan yararlanabilmektedir.
Tüm bu tarife ücretlerimiz 01.10.2016 tarihine kadar geçerlidir.

Heyecan ve keyif verici balon turu için hemen iletişime geçebilirsiniz.