Kapadokya Araç Kiralama (Rent a Car)


Kapadokya Araç Kiralama Kapadokya’ya vardığınız zaman doğanın eşsiz güzelliğine ve büyüsüne kapılabilirsiniz. Siz doğanın eşsiz güzelliğine kapılmışken zaman hızla akıp geçer. Bu sırada görmek istediğiniz bazı mekânları gezmek için fırsatınız kalmayabilir. Kapadokya eşsiz güzellikte bir yer olup daha gittiğiniz ilk mekânda aklınızı başınızdan alır ve zamansal kavramınız yok olur. Bu yüzden öncelikle Kapadokya’da bir tur ile gezmenizi öneriyoruz. Tur ile gayet planlı ve programlı olarak Kapadokya seyahatinizi tamamlarsınız. Peki, eğer tur ile gezmek istemiyorsanız ya da sizi Kapadokya’da her güzelliğine hızla götürecek bir arabanız yok ise ne yapacaksınız? Kapadokya’ya geldiğiniz anda güvenilir yerlerden araba kiralayarak bu sorunları ve problemlerinizi çözebilirsiniz. Yapmanız gereken Kapadokya araç kiralama bürolarına giderek istediğiniz aracı istediğiniz süre boyunca gerekli belgeleri doldurarak kiralamak olacaktır. Belgeleri eskizsiz ve tam olarak doldurduktan sonra arazi yapısına uygun, yumuşak tekerlikli tüm arabalardan istediğiniz herhangi birini tatiliniz süresince kiralayabilirsiniz. Günlük ücrete tabii tutulan Kapadokya’da araç kiralama işleminde, ücretin tamamını aracı aldığınızda kullanacağınız gün kadarını ödersiniz. Hiçbir sorun çıkmadan seyahatiniz boyunca aracınız ile Kapadokya bölgesini turlayabilirsiniz. Kapadokya’nın eşsiz güzelliğinde kendinizi kaybetmişken diğer mekânlara kiralık aracınız ile anında ulaşabilirsiniz.
Ürgüp, Göreme, Avanos, Ortahisar, Uçhisar araç kiralama merkezleri sizlere iyi bir hizmet sunabilmek ve Kapadokya’ya sayısız getiri sağlayan siz turist misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak için çalışıyor. Kapadokya seyahatinizin sorunsuz ve planlı şekilde geçsin, her yeri görme fırsatım olsun ve yorulmadan tatilimi bitireyim diyorsanız Kapadokya araç kiralama merkezlerine uğramalısınız. Arazi yapısına uygun, sizi yarı yolda bırakmayacak, tatilinizi planlı şekilde bitirmenize yardım edecek Kapadokya araç kiralama yerleri Ürgüp, Avanos, Göreme, Ortahisar, Uçhisar gibi Kapadokya bölgelerinde sizler için hazır bulunuyor. Kapadokya tatil turunuz tecrübeli kişiler ile irtibat kurduğunuz sürece sorunsuz olarak son bulur.
Sadece Nevşehir Kapadokya bölgesine tatil maçlı gelen kişilere değil bunların dışında bölgede ki özel günler için ya da günlük olarak araç kiralamak isteyen bölge halkı için Kapadokya araç kiralama merkezleri hizmet vermektedir.


MARKA 

Günlük

Renault Symbol Benzinli 70
Renault Symbol Dizel 80
Fiat Linea Dizel 110
Opel Corsa - Hundai i20 Benzinli(Otomatik) 115
Renault Fluance Dizel 130
Hyundai Accent Blue Dizel 120
Opel Corsa Dizel 110
Ford Focus Otomatil Vites 150
Dacia Duster 160
Dacia Lodgy (7 koltuklu) 160
Hyundai ix35 Otomatik 250
Renault Traffic (9 Koltuklu) 200
Volkswagen Crafter Volt (Şoförlü) 280
Mercedes Vito 200


Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.