Kapadokya Hava Alanı Transferi Kapadokya Shuttle


 Kapadokya Hava Alanı Transferi Kapadokya’ya geldiğinizde izi karşılayacak bir ekip var. Havaalanına indiniz otele nasıl gideceğim diyerek düşünmenize ve taksi vs gibi taşır aramanıza hiç gerek yok. Bulunduğunuz noktadan sizi alacak olan Havaalanı Shuttle Otobüs Transferleri istediğiniz otele sizi götürecektir. Kapadokya’da iki adet havalimanı bulunmaktadır. Kapadokya Nevşehir Havaalanı ve Kayseri Havaalanıdır. Bu iki havalimanından kalacağınız otele otobüs transfer araçları gidebilirsiniz. Yaklaşık 45 dakikalık bir yolculuğun ardından kalacağınız otel ulaşmış olursunuz. Hiç yorulmadan ve zahmet çekmeden gezinize başlamadan yorulmanıza gerek kalmadan otelinize bu havaalanı transferleri ile ulaşacaksınız.
Bu havaalanı transferlerine binmek için şoförü bulunduğunuz noktadan bulmanız çok kolay. Havaalanı transferinde şoför sizi üzerinde isminizin yazılı olduğu bir kart ile karşılar. İsminizin yazılı olduğu şoföre yönelerek otobüse binebilirsiniz. Tabii ki bu havaalanı transfer otobüslerini kullanmak için rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Bunu da ihmal etmeyin.
Havaalanından Kapadokya bölgesinde gitmek istediğiniz yere Göreme, Ürgüp, Uçhisar, Ortahisar, Avanos neresi olursa kişi başı ücret Kayseri havaalanından 25 tl Nevşehir havaalanından 20 tl olarak alınır. Ödemeyi şoföre yapabilirsiniz. Sizin tatilinizi güzel geçirmeniz için bütün hizmetler eksiksiz ve kusursuz olarak verilir.
Kapadokya’ya ayak bastınız ancak sizin indiğiniz saatte özel havaalanı transferi için Nevşehir’den yaklaşık 180 Tl Kayseri havaalanından ise 240 tl olarak ücretlendirilir.
Kapadokya tatilinizi en başından en sonuna kadar gayet keyifli ve eğlenceli geçirmek için ulaşım sorunun yaşamamanız gerekir. Ulaşım sorunu hiç bilmediğiniz yerlerde kaçınılmaz bir sorun olarak karşınıza çıkabilir. Bu sorunları bölgede ki ulaşım araçları ve kaliteli hizmet veren şirketler sağlar. Göreme, Avanos, Uçhisar, Ürgüp, Ortahisar, gibi Kapadokya bölgelerine gitmek için bu havaalanı transferlerini kullanın. Kaliteli hizmet ile tatiliniz ve Kapadokya turunuz keyifli eşsiz güzellikte geçsin.
Rezervsyon için iletişime geçebilirsiniz.